MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 6881056
nr 688 1056
Byrå
Gustaviansk, Intarsia, längd: 90, djup: 45, höjd: 83
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
950 kr
måndag 28 mars 2011
kl 18:33:20
300 kr
800 kr
900 kr
Den Gustavianska stilen